Лише шість з 16 нардепів Одещини підтримали законопроект про медичну реформу
Сьогодні, 19 жовтня, Верховна Рада підтримала проект Закону "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення"
- Одеса
-
19 жовтня 2017 12:18

Кнопку "за" натиснули лише шість народних депутатів, обраних від Одеської області до українського парламенту. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланнями на дані поіменного голосування, опубліковані на сайті Верховної Ради.
Законопроект підтримали нардепи від фракції "БПП" Олексій Гончаренко, Дмитро Голубов, Олександр Урбанський, представники "Народного фронту" Євген Дейдей, Павло Унгурян та Сергій Фаєрмарк.
Проти проголосували "опоблоковці" Сергій Ківалов та Микола Скорик, а також нардеп з фракції "Відродження" Олександр Пресман.
Не прийняли участі у голосуванні Іван Фурсін (група "Воля народу"), Віталій Барвиненко, Антон Кіссе ( обоє з фракції "Відродження").
На пленарному голосуванні були відсутні позафракційний Едуард Матвійчук та Василь Гуляєв і Леонід Клімов ("Відродження"), а також Геннадій Чекіта ("БПП").
Зазначимо, законопроект №6327 був прийнятий з технічно-юридичними поправками. Документом визначаються державні фінансові гарантії надання необхідних пацієнтам послуг з медичного обслуговування (медичних послуг) та лікарських засобів належної якості за рахунок коштів Державного бюджету України за програмою медичних гарантій. Загалом за нього проголосували 240 народних депутатів з 343 зареєстрованих у Верховній Раді на пленарне засідання.
Depo.Одеса писав, як народні обранці від Одещини голосували за 12-річну шкільну освіту.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 12:25З вікна 6 поверху гуртожитку в Одесі викинули немовля. Дитина загинула ФОТО
- 11:42В Одесі через загрозу дронової атаки заборонили екскурсії містом для учнів
- 11:28Майже 12 млн грн готівкою намагався таємно перевезти через кордон житель Одещини
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 10:24Одещина під ворожим ударом: Дрони атакували чотири енергетичні об’єкти
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 19:33В Одесі жінка змушувала жебракувати свою 96-річну матір: порушено кримінальну справу ФОТО