Лише шість одеських нардепів проголосували за введення воєнного стану

Верховна Рада України прийняла законопроект стосовно ввдення на території країни воєнного стану

Загалом за документ проголосували 276 депутатів із 330 зареєстрованих на позачергове засідання у Раді, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на інформацію на сайті парламенту.

Із 16 народних депутатів, що представляють в українському парламенті Одещини, кнопку "за" натиснули лише шестеро: члени фракції "БПП" Дмитро Голубов, Олексій Гончаренко та Олександр Урбанський, а також "фронтовики" Євген Дейдей та Павло Унгурян й член фракції "Відродження" Леонід Клімов.

Проти проголосував лише "опоблоківець" Микола Скорик. Був зареєстрований у залі, проте не взяв участь у голосуванні Геннадій Чекіта ("БПП").

Решта депутатів, що обиралися до Ради від Одеської області, були відсутні у сесійній залі. Зокрема, це Олександр Пресман, Василь Гуляєв, Віталій Барвіненко, Антон Кіссе (всі з фракції "Відродження"), представник фракції "Опозиційний блок" Сергій Ківалов, Іван Фурсін із "Волі народу", Сергій Фаєрмарк ("Народний фронт") та позафракційний Едуард Матвійчук.

Зазначимо, документом, який сьогодні ухвалили депутати, вводиться воєнний стан в областях, що межуть із Росією, з Придністров'ям та приморських областях, а саме у наступних: Харківська, Чернігівська, Сумська, Донецька, Луганська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Одеська та Вінницька.

В період дії воєнного стану, введеного названим Указом Президента України, часткова мобілізація оголошується Президентом України у строки і в обсягах відповідно до загроз національній безпеці і обороні України.

Указом передбачено ввести в Україні воєнний стан із 9 години 28 листопада 2018 року на 30 діб до 9 години 27 грудня 2018 року.

Нагадаємо, парламент підтримав введення воєнного стану на частині території України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса