ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лідери та аутсайдери: В Одеській ОДА оприлюднили рейтинг районів області

Деякі райони зробили мають значний прогрес у розситку, інші "скотилися" на нижчі позиції

Depo.
14 березня 2018 09:54
ФОТО: depo.ua

За результатами діяльності голів РДА за 2017 рік, перше місце в рейтингу районів Одеської області посів Лиманський, який у 2016 займав восьме. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

Лиманський район на данний час зберігає стабільні позиції за більшістю показників: капітальні інвестиції, виробництво тваринницької продукції, а також прямі іноземні інвестиції.

Друге місце в рейтингу посів Саратський район, який піднявся з четвертого місця в порівнянні з попереднім періодом минулого року. В районі зафіксовано найбільший темп зростання середньомісячної заробітної плати та відсутність заборгованості з її виплати. Серед лідерів також Арцизський район (третє місце), який у 2016-му був на дев'ятій сходинці.

"Хочу зазначити, що показники рейтингування не залишили байдужим жодний з районів. Можна виділити значне зростання обсягів капітальних інвестицій, в цілому, по області до 20 мільярдів гривень. Щодо реалізованої промислової продукції – зростання майже на 18%. Покращили свої показники Біляївський та Кодимський райони, більшість зберегли свої позиції. Якщо враховувати тенденцію погіршення загальнорейтингових показників у деяких районах, у нас є певні пропозиції щодо заходів, які планується вжити найближчим часом для виправлення ситуації", - підкреслив під час доповіді директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОДА Дмитро Радулов.

В аутсайдерах опинилися Миколаївський, Ренійський та Великомихайлівський райони. Миколаївський район – на 24-му місці. Там спостерігається зниження обсягів реалізованої продукції, капітальних інвестицій, обсягів виробництва м'яса.

25-те місце – Ренійський район. Там значно зріс податковий борг та знизився темп зростання обсягу виробництва молока.

Замикає рейтинг Великомихайлівський район, який посів 26-те місце, у 2016 році він був на 13-му. Показники значно знизилися за рахунок відсутності промислового виробництва, хоча й наявні підприємства. Також в районі погіршилася криміногенна ситуація.

Голова Одеської ОДА Максим Степанов зазначив, що за результатами рейтингування по деяких керівниках районних державних адміністрацій, які посіли останні місця будуть прийняті відповідні рішення та подані пропозиції президенту.

Нагадаємо, рейтинг діяльності 26 районів Одеської області вперше презентовано влітку 2017 року. У дослідженні порівнювали результати роботи РДА за основними показниками: промисловість, будівництво, сільське господарство, капітальні та прямі іноземні інвестиції, а також рівень сплати населенням житлово-комунальних послуг.

Depo.Одеса писав, яким був рейтинг районів області восени минулого року.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook