ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

КВУ Одеси знайшла опечатку у 20 тисяч голосів

Приморська районна ТВК у протоколі про підсумки виборів опечаталась на одну двійку
Depo.
30 жовтня 2015 13:04
ФОТО: depo.ua
КВУ Одеси знайшла опечатку у 20 тисяч голосів
КВУ Одеси знайшла опечатку у 20 тисяч голосів

Про це на своїй сторінці у "Фесбуці" повідомила прес-секретар Одеського комітету виборців Анастасія Матвієнко, пише Depo.Одеса.

"Отже, 20 тис. виборців. Приморська районна ТВК у протоколі про підсумки виборів по округу № 47 до міської ради опечаталась на одну двійку. Опечатати серйозно.
Протоколи з дільничних комісій в межах цього округу підтверджують цю помилку.
На жаль, ми стали свідками того, що міська комісія настільки поспішала встановити результати і провести першу сесію, що допустила таку помилку, яка ставить під сумнів встановлені результати виборів.

Міська комісія порушила процедуру, досі не встановила підсумки по виборах до обласної ради в межах округів, розташованих у місті.

Тільки після встановлення підсумків по області вони повинні були перейти до мера, і тільки потім - до міської ради! По обласній раді ДОСІ !!! не підведені підсумки !!!
В результаті зараз, вже коли визнано обраними і мер, і міська рада, і відбулася перша сесія, міська виборча комісія, УВАГА !!! відправляє на уточнення Приморську районну! Це нонсенс і повна маячня.

Цє є яскравим показником того, чим чревата політично мотивований поспіх.
Міській комісії як мінімум, треба було б дочекатися, поки пройдуть всі судові розгляди, а не бігти стрімголов через два дні після виборів на коронацію !!!", - написала Матвієнко.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.