ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Куяльницький лиман ретельно обстежать, а річку Куяльник будуть розчищати

В Одеській області виділено майже 3 мільйони гривень на гідрологічне обстеження стану Куяльницького лиману

Depo.
8 листопада 2018 12:38
ФОТО: depo.ua

Відповідне розпорядження підписав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, повідомляє Depo.Одеса.

Згідно з документом, планується виконати науково-дослідницькі роботи з гідрологічного, гідрохімічного, гідробіологічного та медико-біологічного обстеження Куяльницького лиману та морської води з Одеської затоки.

"За результатами цих досліджень ми отримаємо актуальні висновки про стан води у лимані на даний час. Такі контрольні заміри проводяться регулярно, щоб слідкувати за динамікою змін природних властивостей води і підтримувати їх на прийнятному рівні", - підкреслив виконуючий обов'язки директора департаменту екології та природних ресурсів Олександр Острянин.

Окрім того, з обласного бюджету буде спрямовано також 1,3 мільйони гривень на розробку робочого проекту розчистки русла річки Великий Куяльник. Цей документ включатиме перший етап необхідної розчистки – територію протяжністю близько 30 км. Це необхідно, оскільки річка впадає в Куяльницький лиман і забезпечує постійний притік прісної води, що створює природний баланс річкової та морської води.

Нагадаємо, Куяльницькому лиману збираються присвоїти статус курортного значення.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook