Купа піни на блискучі костюми: Одеські рятувальники провели видовищні навчання на залізниці (ФОТО)

На залізничній станції "Одеса-Товарна" відбулися тактико-спеціальні навчання рятувальників Головного управління ДСНС України в Одеській області 

Тема навчань, які відбулися сьогодні, 26 листопада, стосувалася дій органів управління та підрозділів при ліквідації наслідків надзвичайної ситуації пов'язаної з аварією на залізничному транспорті, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС в Одеськый області.

За тактичним задумом, при виконанні маневрових робіт стався схід з рейок залізничної цистерни, унаслідок чого виникла її розгерметизація, що призвело до загорання горючої рідини. На момент прибуття підрозділів ГУ ДСНС в Одеській області "полум'ям була охоплена" одна залізнична цистерна та рідина на загальній площі 250 м кв, існувала загроза розповсюдження вогню на сусідні цистерни.

Рятувальники негайно почали ліквідацію умовного загорання. Гасіння "пожежі" відбувалось у два етапи: охолодження палаючого та сусідніх резервуарів та проведення пінної атаки. "Завдяки оперативним та професійним діям рятувальників вдалось швидко побороти полум'я та не допустили розповсюдження вогню", - повідомили у прес-службі.

У навчаннях взяли участь 42 працівники та 10 автомобілів головного управління ДСНС в Одеській області, від станції "Одеса-Товарна" був задіяний пожежний потяг та сім чоловік особового складу.

"Дані навчання показали професіоналізм рятувальників та злагоджені сумісні дії співробітників ДСНС із службами взаємодії при виникненні надзвичайних ситуацій", - цитує прес-служба заступника начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації та застосування сил полковник служби цивільного захисту Олександр Крицький.

Нагадаємо, одеських рятувальників підняли за сигналом "Збір-аварія".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса