ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Крупний одеський бізнес сумлінно підтримує армію

Підприємцями перераховано 31 мільйон гривень на оборону держави
Depo.
20 серпня 2015 13:12
ФОТО: depo.ua
Крупний одеський бізнес сумлінно підтримує армію
Крупний одеський бізнес сумлінно підтримує армію

Одеські підприємці сумлінно та відповідально ставляться до сплати військових зборів, про що свідчать опубліковані цифри, пише Depo.Одеса.

Як повідомила заступник начальника інспекції Талпа Вікторія Павлівна, платники, що перебувають на обліку в СДПІ з обслуговування великих платників в Одесі МГУ ГФС, перерахували до держбюджету 31 млн грн військового збору.  

У числі цих коштів: в липні - 5 мільйонів гривень. В цілому, з моменту введення воєнного збору на потреби Збройних Сил України великі платники півдня направили 48 мільйонів гривень.

Важливо, що платники податків півдня України підтримують стабільно високий рівень сплати військового збору, що свідчить про їх відповідальну та сумлінну громадську позицію.

За сім місяців цього року великі платники Одеської та Миколаївської областей сплатили в цілому 1 мільярд 305 мільйонів гривень єдиного соціального внеску, що майже на 132 мільйони гривень перевищує відповідний період минулого року. У липні цього року великі платники направили до Державного бюджету рекордну суму - 217 мільйони гривень ЄСВ, що на 19 мільонів перевищило показники червня.

Лишається сподіватись на сумлінне ставлення всіх громадян та підприємців та скоріше досягнення миру у країні. 

Інші актуальні новини про життя Одеси читайте на Depo.Одеса