Кримінальний світ залишився без "Бацили": В Одесі помер відомий "авторитет"

На 64-му році життя помер бізнесмен Олександр Миколаївський, більше відомий у кримінальних колах на прізвисько "Бацила"

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

"Авторитет" помер від гострої серцевої недостатності.

До самої смерті Олександр Миколаївський вів здоровий спосіб життя і активно займався спортом - пауерліфтингом (його досягнення - 180 кг в жимі від грудей) і боксом. Однак рік тому це не завадило невідомим грабіжникам влізти до його будинку, побити Миколаївського та відібрати у нього $20 тисяч і вкрасти карабін.

Кримінальна кар'єра "Бацили" стартувала на початку 1990-х. Спершу "бригада" Миколаївського входила до складу угруповання знаменитого Карабаса - Віктора Кулівар. Після вбивства Карабаса його імперія розпалася на кілька ворогуючих ОЗУ. Угруповання Бацили налічувала тоді кілька десятків спортсменів - боксерів і борців. Втім, Олександр Миколаївський у боротьбу одеських мафіозних кланів не втрутився, намагався утримувати нейтралітет. Трохи пізніше, однак, він заявив негласну підтримку групі Георгія Стоянова на прізвисько Стоян. Однак після того, як біля під'їзду Олександра Миколаївського невідомі розстріляли його водія Бориса Аникейчик на прізвисько Бирчік, Бацила сприйняв натяк однозначно і підтримав противника Стояна - Олександра Ангерта на прізвисько Ангел.

Олександр Миколаївський мав бізнес-інтереси в торгівлі, займався імпортом зерна і контролював ряд брокерських фірм на митниці. Був він партнером Сергія Кононова, будучи співвласником будкомпанії "Альянс-Жилстрой", в 2008-му році по великому "кинувши" своїх інвесторів. Саме під крилом останньої угруповання Миколаївського була легалізована в якості охоронної фірма "Альянс", яка активна і досі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса