ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Корбан хоче, щоб Саакашвілі разом з ним пошукав "гречку" у Чернігові

Лідер партії "Укроп" та екс-віце-губернатор Дніпропетровщини Геннадій Корбан публічно звернувся до Саакашвілі за допомогою
Depo.
17 липня 2015 18:19
ФОТО: depo.ua
Корбан хоче, щоб Саакашвілі разом з ним пошукав "гречку" у Чернігові
Корбан хоче, щоб Саакашвілі разом з ним пошукав "гречку" у Чернігові

Екс-віце-губернатор Дніпропетровщини, кандидат в народні депутати України і лідер партії "Укроп" Геннадій Корбан офіційно звернувся до губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі з проханням втрутитися в події в Чернігові, пише Одеса.depo.ua.

Корбан зазначив, що знає Саакашвілі як чесного і принципового політика, який не боїться боротися з корупціонерами і бюрократами, незважаючи на посади та прізвища.

Відповідне звернення лідер партії "Укроп" розмістив на своїй сторінці в "Фейсбуці".

У зверненні Корбана говориться:

"Звернення до Михайла Саакашвілі!

Шановний Михайло, ми знайомі з Вами більше року, з того моменту, коли Ви приїжджали до Дніпропетровської області, щоб підтримати нашу команду в боротьбі з путінською агресією. Ви бачили, що ми робили все від нас залежне, щоб зупинити російсько-терористичні війська, і тоді Ви сказали слова, які я запам'ятав на все життя: "Колись я був у списку ворогів Путіна номер один, а тепер моє місце зайняли Коломойський і Корбан".

Я знаю Вас як чесного і принципового політика, який не боїться боротися з корупціонерами і бюрократами, який не запобігає перед прокурорами. І який бореться з беззаконням правоохоронців, незважаючи на посади та прізвища. Сьогодні Ви робите це в Одесі також самовіддано, як ми це робили весь минулий рік в Дніпропетровську.

Ви напевно знаєте, які події сьогодні відбуваються в Чернігові на довиборах у Верховну Раду по 205-му округу. Провладний кандидат веде безпрецедентний підкуп виборців, а місцеві правоохоронці кришують цей процес, за яким знайдено незаперечні докази. Ось наприклад в даний момент вже добу я перебуваю з чесними патріотами біля автомобіля, де були затримані озброєні до зубів особи, з великими грошима і документами, що підтверджують підкуп.

Я щиро вважаю Вас патріотом не тільки Грузії, а й України. Тому прошу допомоги і запрошую Вас до Чернігова, щоб Ви переконалися в аморальних і ганебних діях влади та її правоохоронців. І допомогли протистояти цьому свавіллю.
Сподіваюся, на Вашу підтримку і допомогу. "

Нагадаємо, раніше представники благодійного об'єднання "Укроп" роздавали у Чернігові продуктові набори та гарячі обіди для малозабезпечених. У свою чергу, Корбан є кандидатом в народні депутати від партії "Укроп", яку пов'язують з Ігорем Коломойським, по чернігівському 205 округу.

Додамо, що пізніше помічниця Корбана назвала тих, хто розкритикує таку практику, "вонючками".

Більше новин Одещини читайте на Одеса.depo.ua.