Колишнього арбітражного керуючого Одеської ТЕЦ судитимуть за розтрату 28 мільйонів

Прокурори САП затвердили обвинувальний акт у кримінальному провадженні про обвинувачення колишнього арбітражного керуючого ПАТ "Одеська ТЕЦ" у розтраті коштів товариства на суму понад 28 млн гривень

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на інформацію Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Під час розслідування було встановлено, що навесні 2016 року арбітражний керуючий ПАТ "Одеська ТЕЦ" (99,989% статутного капіталу якого належать державі), в порушення вимог законодавства, що регулює діяльність на ринку природного газу України, уклав договір з комерційною компанією про постачання природного газу, яка не мала технічної можливості виконати дану поставку.

Незважаючи на очевидну неможливість виконання такого договору, арбітражний керуючий перерахував кошти комерційній структурі, натомість газ державному підприємству так і не було поставлено. Такі дії посадовця призвели до заподіяння збитків державі на суму понад 28 млн гривень.

На сьогодні обвинувальний акт за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України скеровано для розгляду по суті до Суворовського районного суду міста Одеси.

Нагадаємо, суд закрив провадження про банкрутство Одеської ТЕЦ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #суд