ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Колишній радник екс-губернатора Одещини зберігає в Росії три мільйони гривень

"Ощадбанк Росії" і "Аваль" приносять Кучуку більше дивідендів, ніж його дружині
Depo.
6 жовтня 2015 13:27
ФОТО: depo.ua
Колишній радник екс-губернатора Одещини зберігає в Росії три мільйони гривень
Колишній радник екс-губернатора Одещини зберігає в Росії три мільйони гривень

Екс-чиновник і колишній радник минулого губернатора Одеської області Михайло Кучук, який балотується від "Опозиційного блоку" до міськради, разом з родиною зберігає на банківських рахунках три мільйони гривень, пише Depo.Одеса з посиланням на "368.media".

За минулий рік радник заробив 67 тис. гривень, а ще 75 тис. гривень отримав як дивіденди від своїх банківських вкладів. Доходи його дружини склали всього лише 14,6 тис. гривень, з яких понад п'ять тисяч гривень вона отримала від предпріімательской діяльності, а решту у вигляді дивідендів.

Цікаво, що "Ощадбанк Росії" і "Аваль", де Кучук зберігає майже 1,2 млн. гривень приносять йому більше дивідендів, ніж його дружині. Остання вклала 1,8 млн. гривень на банк "Аваль", але дивідендів від цього вкладу отримує вкрай мало.

Три роки тому Кучук на посту заступника голова КМДА отримав матдопомогу у розмірі 13,5 тис. гривень, хоча мав солідний банківський рахунок в 637 тис. гривень, за якою отримав майже 55 тис. гривень у вигляді дивідендів. Його дружина за рік заробила 3200000. гривень (в основному від відчуження недвідімого майна). При цьому на її банківському рахунку знаходилося 942 тис. гривень.

Колишній радник екс-губернатора Одещини зберігає в Росії три мільйони гривень  - фото 1

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.