ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-прокурор Одещини намагається повернути посаду через Європейський суд

Микола Стоянов не залишає надії повернутися на колишню посаду
Depo.
14 вересня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua
Екс-прокурор Одещини намагається повернути посаду через Європейський суд
Екс-прокурор Одещини намагається повернути посаду через Європейський суд

Колишній прокурор Одещини спробує повернути посаду через Європейський суд, пише Depo.Одеса.

Колишній прокурор Одеської області Микола Стоянов не лишає спроб повернути свою посаду. Про це свідчить його повідомлення на сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Витримавши всі процесуальні терміни і не отримавши відповідей, прийняв рішення звернутися зі скаргою на державу Україна в Європейський суд з прав людини з питання виконання рішення судів України про поновлення мене на посаді прокурора Одеської області, з якою я був незаконно звільнений", - написав екс-прокурор.

"Звертався з заявами про виконання рішення суду до генерального прокурора України, його заступнику Д. Сакварелідзе, президенту України, Адміністрації президента, народному депутату Сергію Капліну. Відповіді не отримав ні від кого", - додав Стоянов.

Микола Стоянов був призначений прокурором Одеської області 22 травня 2014. Але на початку липня того ж року вже був звільнений.

Тоді він подав позов до суду на Генеральну прокуратуру з вимогою скасувати указ про його звільнення. 5 грудня Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов екс-прокурора, а 3 лютого Одеський апеляційний суд підтвердив рішення суду першої інстанції про поновлення його на посаді.

Більше актуальних новин з життя одеситів можна знайти на Depo.Одеса.