Колишні міліціонери через малі пенсії перекривали трасу Одеса – Рені
Акція відбулася сьогодні вранці, 22 листопада, в селі Спаське (біля Татарбунарів) і тривала близько години
- Одеса
-
22 листопада 2017 14:15

Пенсіонери МВС та інших силових відомств перекрили трасу Одеса-Рені. Учасники акції вимагають від уряду перерахунку пенсій. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".
За словами учасників акції, перерахунку пенсій вони вимагають протягом двох років.
За словами голови Ради пенсіонерів органів внутрішніх справ Татарбунарського району Віктора Яременка, зараз 70% екс-міліціонерів отримують мізерну пенсію - від 1300 до 1600 гривень. На ці гроші люди вижити не можуть.
Протестуючі сподіваються, що при формуванні держбюджету на 2018 рік влада врахує їхні вимоги і перерахує пенсії. В іншому випадку вони збираються блокувати автомагістралі по всій країні.
Акція пройшла спокійно. Діючі правоохоронці спокійно і десь навіть з співчуттям спостерігали за протестом своїх колишніх колег. Особливого затору з машин на трасі не утворилося: поліція заздалегідь відправляла транспорт по об'їзних дорогах. Так зробили, щоб уникнути на акції конфліктних ситуацій з водіями.
Нагадаємо, після останнього перерахунку пенсій в Одеській області виплати збільшилися у середньому на 515 гривень.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 12:25З вікна 6 поверху гуртожитку в Одесі викинули немовля. Дитина загинула ФОТО
- 11:42В Одесі через загрозу дронової атаки заборонили екскурсії містом для учнів
- 11:28Майже 12 млн грн готівкою намагався таємно перевезти через кордон житель Одещини
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 10:24Одещина під ворожим ударом: Дрони атакували чотири енергетичні об’єкти
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 19:33В Одесі жінка змушувала жебракувати свою 96-річну матір: порушено кримінальну справу ФОТО