ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Коли закінчились "розп'яті хлопчики" - Lifenews невдало пожартував над Казахстаном і може бути заблокований

В Казахстані не оцінили невдалий жарт російських пропагандистів Lifenews над гімном держави і хочуть заблокувати канал
Depo.
18 липня 2015 12:50
ФОТО: depo.ua
Коли закінчились "розп
Коли закінчились "розп'яті хлопчики" - Lifenews невдало пожартував над Казахстаном і може бути заблокований

У Казахстані зажадали закрити доступ до інтернет-ресурсів російського телеканалу LifeNews, повідомляє Одеса.depo.ua.

Приводом став пост у фейсбуці Lifenews, де було опубліковано відео з українським президентом Петром Порошенко і "гімном" з фільму "Борат".

З такою вимогою виступив голова ради директорів Національного центру підвищення кваліфікації "Өрлеу" Мурат Абенов. Він зазначив, що "гімн", який звучить в ході запису, ображає Казахстан.

На думку Абенова, казахстанська влада зобов'язана закрити доступ до ресурсів Lifenews - "до проведення суду". Також, як він вважає, слід вимагати видалення відео і вибачень.

"Не зрозумію я, чому Генпрокуратура не реагує на такі публічні образи країни через мережі інтернет? Я наприклад як Громадянин РК вимагаю захистити честь моєї країни!", - написав Абенов.

Згаданий пост у фейсбуці Lifenews був розміщений 16 липня з позначкою "Ми просто залишимо це тут". Відео являє собою Коуб з кадрами виконання гімну України у Верховній Раді (у присутності депутатів і президента), які супроводжуються псевдогімном Казахстану (в російському перекладі) з "Бората".

Фільм "Борат: культурні дослідження Америки на благо славної держави Казахстан", що вийшов в 2006 році, розповідає про поїздку вигаданого казахстанського журналіста Бората Сагдієва в США. Головну роль у ньому зіграв британський комік Саша Барон Коен. Картина викликала негативну реакцію казахстанської влади. Щоправда, пізніше казахстанський МЗС визнав, що фільм підвищив привабливість республіки для туристів.

З псевдогімном з "Бората" вже були пов'язані скандальні історії. Кілька років тому, зокрема, на чемпіонаті в Кувейті організатори помилково включили його замість справжнього гімну Казахстану.

Інші новини з життя Одеси, України та світу читайте на Одеса.depo.ua.