"Кльові кралі" та чоловіки: На Одещині змагаються у приготуванні борщу (ФОТО)

У смт Велика Михайлівка проводиться перший районний чемпіонат з приготування борщу

На незвичне смачне змагання сьогодні, 9 листопада, забралися не тільки жителі Великомихайлівського району, а й учасники з інших районів Одещини, повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Деякі команди обрали собі назви, більшість з учасників мають командний одяг. Є тут і "Кльові кралі", і "Долина краси", і ішні.

З кожного куточку, де накрили столи для приготування борщу представники районів та сіл, грає музика. На чемпіонаті немає жодної команди, схожої на іншу, всі відрізняються оформленням своїх місць та одягом - кожен хоче показати щось своє, особисте.

Під час свята, бо інакше як святом, цей чемпіонат не назвеш, учасники фестивалю розгорнули великий Державний прапор України та заспівали гімн. А потім всі повернулися до своїх справ.

Також тут зареєстрували рекорд України у номінації найбільша кількість інгредієнтів для борщу. А щоб встановити рекорд, створили гігантьке так зване борщове дерево, більш схоже на велику піраміду. Окрім капусти, буряка, цибулі, картоплі та інших овочів, які зазвичай використовують для приготування борщу, на "дерево" почепили навіть яблука, гарбузи та калину. Не забули й про пляшки з олією.

Зірковим гістем фестивалю став український співак Павло Зібров, який в одній із своїх пісень послав подалі російського президента: "Та пішов ти, Путін, я за київським часом живу".

На приготування борщу команди отримали дві години, а потім журі обере переможців цього незвичного смачного змагання.

Варто зауважити, що кожна команда готуватиме страву за своїм рецептом.

Фото: Depo.Одеса

Фото: Facebook/Євгенія Гєнова

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса