Китайці побудують на Одещині мережу доріг та індустріальний парк

Китайська компанія "China Road and Bridge Corporation" готова інвестувати в будівництво бетонної автодороги, яка зв'яже три українських порта - Одесу, Миколаїв і Херсон

Про це стало відомо під час візиту до Китаю заступника міністра інфраструктури України Віктора Довганя, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Лиманську райраду.

Компанія CRBC готова займатися будівництвом магістралі, яка проектується як чотирьохсмугова без обмеження ваги вантажних автомобілів. Як повідомляє прес-служба Лиманської райради, цементно-бетонні дороги завдяки своїй високій зносостійкості, в експлуатації виходять значно дешевше, ніж традиційні асфальтобетонні. Саме тому в Європейському союзі зараз близько 30% всіх нових і реконструйованих доріг мають саме цементно-бетонне покриття.

Ще більше конкретики в проекті створення "Індустріального парку Кремидовка". Китайська компанія "China Harbour Engineering Company" вже придивилася конкретну земельну ділянку і виказала намір сформувати свої пропозиції для розгляду в Одеську ОДА. "Найближчим часом ми підготуємо свої пропозиції щодо створення індустріального парку, а також умови співпраці", - зазначив генеральний директор представництва "China Harbour Engineering Company" в Україні Лінь Тао. За словами директора департаменту економічної політики та стратегічного планування, площа земельної ділянки, на якій планується створити індустріальний парк, складає понад 1 000 гектар. "Він розташований між двома промисловими зонами міст Одеса та Южне. Тепер необхідно вирішити земельні питання та забезпечити підведення електро-, газо- і водопостачання до майданчика. Ми готові надавати всебічну підтримку в реалізації даного проекту", - повідомив Дмитро Радулов.

На цій території можливе розміщення окремих промислових підприємств, сервісної та логістичної зони, а також бізнесової інфраструктури. Тепер вона вільна від забудови і зелених насаджень.

Нагадаємо, корейці мають плани втілити на Одещині сміттєпереробний або біопаливний проекти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса