Кисловський звинуватив у трагедії на будівництві на Ланжероні прораба та самого загиблого

Власник одеського дельфінарія, депутат міської ради Андрій Кисловський що не вважає себе винним у трагедії, що сталася минулої суботи на будівельного майданчику на Ланжероні

Як повідомляє Depo.Одеса, про це Андрій Кисловський заявив у коментарі виданню "УСІ".

За словами забудовника, на майданчику суворо дотримувалася техніка безпеки. А інцидент стався через "самодіяльності"прораба і халатності кранівника, які працювали по субпідряду. "Потрібно відзначити, що кран впав не під час будівельних робіт, а під час допоміжних робіт. Прораб пішов на самодіяльність і придумав перенести краном битовки робітників. Під час цих робіт він і завалився", - розповів депутат.

Загиблий 32-річний робітник Владислав Павлюк, за словами забудовника, міг би уникнути сумної долі, якби теж проявив пильність. "Ми дивилися відео з камер спостереження. Видно, що кран перекидався досить довго - було секунд 20 в запасі. Інші робочі відбігли, кричали парню щось. Але він був неуважний або задумався про щось", - зазначив Кисловський.

Після трагедії представники забудовника, за його словами, зв'язалися з родсветннікамі загиблого і виплатили їм компенсацію.

Нагадаємо, що вдень 12 січня під час виконання робіт на майданчику перевернувся автокран, який своєю стрілою вбив робочого. Одеська поліція проводить перевірку через загибель будівельника.

В одеській мерії зазначили, що контролем будівництва на Ланжероні має займатися Київ, у місцевого ДАБК на це немає ніяких повноважень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса