Кінофест, ламповий концерт та театр у бібліотеці: Затишно зустрічаємо перший зимовий вікенд в Одесі

Пора готувати настрій до Різдва і Нового року. І навіть якщо не дуже виходить, головне вміти відпочивати і насолоджуватися життям

Позитивні зміни починаються з планування, - кажуть лайфакери. Тому Depo.Одеса допоможе спланувати одеситам свої вихідні вже у цю п'ятницю, а у суботу та неделю залишається тільки кайфувати.

Субота, 1 грудня

Фотовиставка "Особливі"

Об'єднання зоозахисних волонтерських груп Одеси представляє фотовиставку "Особливі". Експозиція присвячена тваринам з інвалідностью. Відвідувачам виставки запропонують 27 фотографій різних авторів. "Наші герої - кішки, собаки, голуб, лисеня, вовк. Ви зможете заглянути в їхні обличчя (не морду), поспілкуватися з волонтерами та іншими любителями тварин", - кажуть організатори. Очікується зустріч з фахівцем із поведінки домашніх вихованців, яка розповість про життя особливих тварин та їхніх господарів.

Коли: 15:00

Де: Бібліотека імені Багрицького, вулиця Преображенська, 35-а

Вартість: безкоштовно

Концерт групи "Людина в окулярах"

У 2008 році група "Людина в окулярах" починала свою історію як акустичний колектив: дві гітари та бонги. У 2011 році до цих інструментів додався бас. Потім були роки електрики, хоча і не дуже гучної. І ось наприкінці 2018 року група повертається до витоків і явить акустичне прочитання своїх пісень. "Для нас ця акустична програма - серйозне випробування. За спиною не буде барабанів, електрухи і бас-гітари, і це трохи хвилююче", - кажуть артисти.

Коли: 19:00

Де: арт-кафе "Трамвай N16", вулиця Фонтанська дорога, 39/5

Вартість: безкоштовно

Туристичний кінофестиваль "Білої Води"

Це щорічний фестиваль аматорського туристичного короткометражного кіно, націленого на популяризацію водного екстремального туризму та активного способу життя, об'єднання туристів-водників України та країн ближнього зарубіжжя, обмін досвідом з організації фото- і відеозйомки у спортивно-туристських заходах.

Коли: 14:00

Де: Одеській національний морський університет, вулиця Мечникова, 34

Вартість: безкоштовно

Неділя 2 грудня

Музейна лекція "Творчий шлях Тетяни Яблонської"

Творчий шлях художниці Тетяни Нилівни Яблонської - різноманітний, яскравий, унікальний. Її стиль пізнаваний, а вплив на розвиток українського живопису важко переоцінити, вважають експерти. Порахувати всі музеї, в яких зберігаються роботи Яблонської, практично неможливо - її твори прикрашають збірки не тільки України, але й по всьому світу від московської Третьяковки до Музею Дракона на Тайвані. Яким був цей шлях - від місця учениці Федора Кричевського до двічі лауреата Сталінської премії і звання Героя України - розповість історик мистецтва Оксана Баршинова.

Коли: 14:00

Де: Одеський художній музей, вулиця Софіївська, 5-а

Вартість: 70 грн

Воркшоп з переробки вторинної пластика

"Людство щодня створює тисячі тонн відходів, які необхідно утилізувати і переробляти, щоб наша планета не перетворилася через 50 років в один великий смітник, - кажуть ініціатори заходу. - Серед усіх видів побутового сміття пластик являє найбільшу загрозу, тому його потрібно переробляти". Саме цим і будуть займатися учасники воркшопу. Перша половина заняття проходитиме у форматі лекції. Лектор Євген Хлєбніков розповість про види пластика і важливості його переробки. Євген вже півтора роки переробляє пластикові відходи. З переробленої сировини він створює художні вироби та елементи декору, які користуються попитом в Україні та за кордоном. Друга половина воркшопу буде проходити у форматі майстер-класу. В учасників буде можливість виготовити виріб із пластику й забрати його з собою.

Коли: 12:00

Де: "Impact Hub Odessa",вулиця Грецька, 1-а

Вартість: безкоштовно

Театральна вистава у бібліотеці "Діалогі"

Глядачі вистави зберуться у Наукової бібліотеці, коли підуть читачі. І на 60 хвилин віддадуть телефони, отримавши навушники. Театральна команда "U!Zahvati" зізнається, що сучасну виставу поза театром готували півтори роки. Знаходячись в безпосередній близькості з акторами, кожен зможе стати співавтором, у кожного відбудеться свій особистий діалог з твором, який був написаний українською письменницею Тамріко Шолі. "Бібліотека - місце дуже символічне. Одне з небагатьох, де у повній тиші можна почути, - себе. Ідея, драматургія, сценарій написані безпосередньо під бібліотечний простір, - каже режиссер Поліна Бараніченко, - Після того, як бібліотека зачинить свої двері за читачами-відвідувачами, до її приміщення зайдуть лише 20 глядачів, щоб обміняти свої телефони на навушники та зануритись у сюжет. Все, що буде відбуватися далі, - лише плід їхньої уяви".

Коли: 19:00

Де: Одеська національна наукова бібліотека, вулиця Пастера, 13

Вартість: 850 грн

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса