Кількість хворих на кір одеситів зростає

Захворюваність на кір в Одесі залишається високою і зросла на 56,7%, порівняно з попереднім тижнем

Діагноз "кір" минулого тижня поставили 47 одеситам, з яких 24 дитини, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на ДУ "Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України".

З початку поточного року в Одесі підтверджені 359 випадків захворювання на кір, з яких 165 дітей. З усіх хворих 94% не мали жодного щеплення від цыэъ небезпечноъ хвороби.

Медики зазначають, що вакцини КПК виробництва Бельгії і США проти кору, паротиту та краснухи є у всіх дитячих міських поліклініках Одеси. Також у Центрах первинної медико-санітарної допомоги є вакцина КПК «M-M-R» (США) для проведення імунопрофілактики контактних по кору дорослих.

Одеські медики настійно рекомендують усім батькам, чиї діти не щеплені від кору, вакцинувати їх від цього небезпечного інфекційного захворювання, яке викликає  важкі ускладнення. Вакцинація від кору в Україні проводиться у 12 місяців і шість років. Діти повинні бути вакциновані за першої можливості, коли настав час щеплення за календарем, тобто відразу після настання 12-місячного і 6-річного віку.

Фото: wiadomosci.onet.pl

Нагадаємо, на попередньому тижні в Одесі на кір захворіли 30 людей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса