ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кіберполіція Одеси викрила шахрая, який пограбував своє підприємство

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні вказаного правопорушення. Розслідування триває
Depo.
20 квітня 2016 12:35
ФОТО: depo.ua
Кіберполіція Одеси викрила шахрая, який пограбував своє підприємство
Кіберполіція Одеси викрила шахрая, який пограбував своє підприємство

Являючись посадовою особою товариства з обмеженою відповідальністю, правопорушник, заподіяв матеріальну шкоду підприємству на суму більше 20 тисяч гривень, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-служубу ГУ НП в Одеській області.

Встановлено, що керуючий філіалом мережі магазинів електроніки під час виконання своїх службових обов’язків, маючи право доступу до бази даних, що використовується в роботі підприємства, виявив факт того, що в разі використання бонусних балів з незареєстрованих карток програми лояльності, партнером якої є дане підприємство, програма повідомляє про неможливість відшкодування балів у вигляді інформаційного вікна про виникнення помилки за відповідним кодом, однак при цьому в ручному режимі керування можливість внести до бази даних інформацію про розрахунок нібито бонусними балами за певний товар не зникає.

Кіберполіція Одеси викрила шахрая, який пограбував своє підприємство - фото 1

"Використовуючи вищеописаний спосіб, зловмисник протягом чотирьох місяців незаконно здійснював систематичне поповнення телефонного рахунку свого мобільного оператора шляхом несанкціонованої зміни інформації в автоматизованій системі про спосіб розрахунку нібито бонусними балами з незареєстрованих карток програми лояльності", - розповів начальник Причорноморського Управління кіберполіції ДКП НПУ Юрій Виходець.

Зараз за даним фактом слідчим відділом Приморського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 362 Кримінального кодексу України. Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні вказаного правопорушення. Розслідування триває.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса