Хлопчик з Одещини у віці 3,8 років став рекордсменом України зі знання емблем футбольних клубів

Ім'я жителя Балти Саші Ткачука занесли до Національного реєстру України як наймолодшого знавця максимальної кількості емблем футбольних клубів

Національний реєстр України 30 березня зафіксував досягнення юного рекордсмена Саші Ткачука, якому на момент встановлення рекорду виповнилося 3 роки 8 місяців, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Одеські вісті".

"Влітку проходив чемпіонат світу з футболу. Чоловік з сином пішли в магазин, а коли прийшли додому, на моє запитання, що нового, чоловік відповів: нічого цікавого, все мужики дивилися матч, говорили про футбол, а ми в цьому нічого не розуміємо. Мене це зачепило: "А чому ми нічого не знаємо про футбол?". Так ми стали пізнавати футбольний світ. Зупинилася на футбольних емблемах і країнах, в яких знаходяться ці футбольні клуби. Під замовлення зробили картки", - розповіла мама рекордсмена Тетяна Ткачук.

У віці два роки і п'ять місяців Саша досить легко розрізняв картини Мане і полотна Моне, відрізняв Ейфелеву вежу від Пізанської. Коли Сашкові було трохи більше року, батьки виявили, що дитина дуже швидко запам'ятовував казки. Мама Тетяна і тато Олександр давно вивчають зі своїм Сан Саничем (син сам попросив так його називати) різні теми, які йому цікаві.

Зараз хлопчик безпомилково розрізняє близько 50 футбольних клубів різних країн світу, і жодного разу не переплутав їхні емблеми, а ось до самого футболу Саша байдужий, але захоплюється рішенням логічних задач.

Нагадаємо, минулого року чотирикласник з Одеси став наймолодшим викладачем математичного аналізу.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса