Керівництво охоронної компанії, співробітник якої приснув хлопчику в очі з балончика, вибачилося перед одеситами

До матері хлопчика звернулося керівництво охоронної системи "Зевс" та вибачилося за свого співробітника, а також пообіцяли вжити заходів щодо охоронця

Як повідомляє Depo.Одеса, Олена Наумкіна, мама підлітка, на якого у торговому центрі напав охоронець, написала на своїй сторінці у Facebook продовження історії.

Нагадаємо, кілька днів тому у торговому центрі "Афіна" охоронець штовхнув хлопця так, що той вдарився, а потім ще приснув з перцового балончика в очі підлітку. Унаслідок цього у хлопця лікарі діагностували опік роговиці. Мати хлопця розповіла про подію на своїй сторінці у соцмережі, після чого в охоронній компанії "Зевс", в якій працює охоронець, відреагували на інцидент.

"Компанія "Зевс" сама знайшла мене наступного ранку, уважно розібралися в ситуації. Керівництво принесло свої вибачення і запевнили мене, що охоронець понесе заслужене покарання за перевищення повноважень. Навіть пообіцяли, що наша безпека, моя і сина, відтепер буде їхньою відповідальністю", - йдеться у дописі одеситки.

Хоча, як вона зазначила, її синові "ніхто не компенсує страх, біль і приниження від пережитого, але слава Богу, Ярик живий, здоровий і вже навіть не боїться виходити на вулицю".

Нагадаємо, в Одесі охоронець застосував газовий балончик проти підлітка через те, що той їв сидячи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса