Керівника компанії, що реконструювала одеську "Вікторію", підозрюють у заволодінні 1,7 млн

Прокуратура Одеської області жовтня повідомила про підозру директору субпідрядної організації, що займалася реконструкцією табору "Вікторія", у заволодінні бюджетними коштами

Як проіфнорамували у прес-службі прокуратури Одеської області, про підозру чиновнику оголосили сьогодні, 31 жовтня, повідомляє Depo.Одеса.

"Керівник товариства з обмеженою відповідністю підозрюється у заволодінні частиною коштів, що надійшли з місцевого бюджету на виконання будівельних робіт у дитячому таборі", - заявив прокурор Одеської області Олег Жученко.

З'ясовано, що на рахунки низки компаній з ознаками фіктивності зараховано понад 1,7 млн грн за виконання умов договору у той час, як будівельно–монтажні та інші роботи ці підприємства не здійснювали.

Крім того керівнику фірми правоохоронці вручили клопотання про зміну запобіжного заходу, а саме домашнього арешту, який раніше обрано судом, на тримання під варту.

У прокуратурі нагадали, що цей посадовець також підозрюється у привласненні 400 тис. грн бюджетних коштів, отриманих від міської ради на виконання робіт, шляхом службового підроблення будівельної документації.

Нагадаємо, підрядника будівництва "корпусу смерті" в таборі "Вікторія" підозрюють у низці злочинів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса