Карате: Три спортсменки Одеської області боротимуться за "бронзу" чемпіонату Європи

Цього добилися одеситки Анжеліка Терлюга, Анастасія Степашко та Аніта Серьогіна з Чорноморська

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на відділення НОК України в Одеській області.

У змагання в куміте в категорії "до 55 кг" (37 учасників) Анжеліка Терлюга перемогла Яну Біч з Німеччини (1:0), росіянку Валерію Ісаєву (0:0 – за рішенням суддів), іспанку Карлоту Фернадес (5:1), але в поєдинку за вихід в фінал несподівано крупно поступилася турчанці Якан Туба – чемпіонці Європи-2017 (1:8). За "бронзу" Анжеліка боротиметься з болгаркою Івет Горановою – бронзовою призеркою чемпіонату світу-2018.

В категорії "до 61 кг" (33) Аніта Серьогіна взяла верх над Карад О’Донован з Ірландії (2:0), швейцаркою Номі Корнфельд (0:0 – за рішенням суддів), Наташею Стефановська з Македонії (1:0) і також, як і Анжеліка, програла турчанці – Кобан Мерве (0:2) – бронзовій призерці двох останніх Євро. За 3-е місце Аніта сперечатиметься з француженкою Гвендолін Філіп, яка в цьому сезоні виграла три турніри Прем’єр-ліги.

В категорії "+68 кг" Анастасія Степашко була сильнішою за Аннамарію Селан з Хорватії (2:0), Драгану Коньєвич з Чорногорії (0:0 – за рішенням суддів), Фаріду Алієву з Азербайджану (3:0), але поступилася чемпіонці світу-2018 – гречанці Елені Чаціліаду (1:2). Суперниця в поєдинку за «бронзу» - срібна призерка Євро-2017 турчанка Мелтем Хокаоглу.

Матчі за бронзові медалі відбудуться в ранковій сесії 30 березня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса