Кабмін вдруге намагається об'єднати одеський та кримський медуніверситети

Кабінет міністрів прийняв рішення про створення Національного одеського медичного університету

Рішення про створення нового вишу було прийняте урядом сьогодні, 27 лютого, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу МОЗ України.

Попереднє рішення уряду про створення нового університету, втілення якого було заблоковано судом, скасовано.

Новий виш - Національний Одеський медичний університет - утворять через злиття Одеського національного медичного університету (ОНМедУ) та Кримського державного медичного університету імені С. І. Георгієвського. "Це  дієвий та законний шлях, щоб звільнити Одеський університет від  свавілля поплічників екс-ректора Валерія Запорожана, які наразі фактично захопили ОНМедУ. Свавілля рейдерів є протиправними та зухвалими: проплачені мітинги за участі іноземних студентів, залякування співробітників і студентів, маніпуляції з підписами, документами та кошторисами університету", - йдеться у повідомленні МОЗ.

Утворення нового закладу вищої освіти відбуватиметься на базі ОНМедУ, тобто фізичного перенесення закладу не буде. Студенти та викладачі продовжать безперебійно навчання та роботу, а їхні права жодним чином не будуть порушені, обіцяють у міністерстві.

Нагадаємо, у січні Кабінет міністрів погодився з пропозицією Міністерства охорони здоров'я щодо утворення Національного Одеського медичного університету, проте через суди це рішення скасували.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса