Кабмін опублікував документ про об'єднання одеського та кримського медуніверів
Кабінет міністрів погодився з пропозицією Міністерства охорони здоров'я щодо утворення Національного Одеського медичного університету
- Одеса
-
15 січня 2019 11:26

Як повідомляє Depo.Одеса, відповідний документ опублікований на офіційному сайті уряду.
Своїм розпорядженням Кабмін провів реорганізацію, об'єднавши Одеський національний медичний університет та Кримський державний медичний університет імені С. І. Георгієвського.
"Взяти до відома, що здобувачі вищої освіти Одеського національного медичного університету та здобувачі вищої освіти Кримського державного медичного університету імені С. І. Георгієвського продовжують навчання в Національному Одеському медичному університеті", - йдеться у документі.
Такий ход дозволить МОЗу нарешті отримати перемогу над колишнім ректором Валерієм Запорожаном, який за допомогою судів повернув собі реальну владу над ОНМедУ, поставивши керівником Юрія Сухіна. Нова адміністрація вишу знаходиться у прямій конфронтації з Міністерством охорони здоров'я. Ліквідація ОНМедУ дозволить розірвати трудові відносини із тими працівниками, які підтримують Запорожана та набрати новий педагогічний склад.
Нагадаємо, наприкінці минулого року МОЗ повідомило, про об'єднання одеського та кримського вишів, проте в Одеському медуніверситеті назвали це фейком.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:32В прокуратурі показали наслідки атаки по Одещині та оприлюднили деталі ФОТО
- 08:14Одещина вночі зазнала дронової атаки. Є жертва
- 19:18На Куликовому полі в Одесі озброєний чоловік напав на копів ФОТО
- 18:44"Труханова скоро винесуть з мерії", - одеський бізнесмен Дегас про конфлікт навколо інклюзивного пляжу
- 15:10"Шахед" вночі зруйнував відділення "Нової пошти" в Одесі
- 09:56В прокуратурі показали наслідки нічної атаки в Одесі (ФОТО) ФОТО
- 08:44На Одещині ворог вдарив по залізничній інфраструктурі
- 08:19Масштабна атака по Одесі: Є загиблі й постраждалі
- 12:53Вивозила ухилянтів на власному авто: Судитимуть поліцейську з Одеси
- 11:46На Одещині бійці військової частини отримували бойові виплати під час того, як ремонтували командирові квартиру
- 23:22На Одещині жінка найняла кілера для вбивства брата
- 18:05 Частину працівників ТЦК мобілізують на фронт, - Генштаб
- 10:40Працівник ТЦК з Одещини за гроші змінював дані в системі "Оберіг", – ДБР
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 11:28 росіяни вночі запустили майже півтори сотні дронів: більшість знешкодила ППО
- 20:31Першу підземну школу відкрили на Одещині
- 22:22 У Європі вважають, що США хоче оголосити "мирну угоду" до 100 днів президентства Трампа, - ЗМІ
- 13:28 Ветерани, ВПО, люди за 45: як отримати вищу технічну освіту за рахунок ваучерів від Державної служби зайнятості
- 08:18Росіяни вдарили дронами по Одесі, є постраждалі