Із одеської колонії до кам'янської відправили понад 10 засуджених із дітьми

Будинок дитини, що розташований на території Чорноморської виправної колонії №74, за розпорядженням Міністерства юстиції перевели у Кам'янську виправну колонію №34

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Волонтери та громадські працівники, які займаються проблемами цієї установи стверджують, що мами дізналися про непростий переїзді тільки вчора. У той же час керівники колонії задовго готувалося до цієї події, ретельно продумали логістику переміщення засуджених жінок з дітьми. Загалом стіни одеської колонії залишили 14 дітей у віці від року до трьох разом із мамами.

За словами начальника управління ГУВС Південного управління з питань виконання покарань і пробації Міністерства юстиції Євгена Ленівова, правоохоронці відпрацьовували кілька варіантів транспорту, але в кінцевому підсумку зупинилися на залізничному. "Ми розглядали варіант перевезення мам і дітей комфортабельним автобусом, але потім відмовилися від нього. Автобусом їхати до Кам'янського годин 10-12. У ньому немає навіть нормального туалету, а зупинятися на автозаправних станціях незручно і довго, до того ж в цих умовах досить складно забезпечити належний рівень охорони, адже мами засуджені", - говорить він. Таким чином мами з дітьми поїдуть до Кам'янської колонії у спецвагоні залізницею.

Євген Лінівов підкреслив, що для дітей у колонії в Кам'янському створені всі необхідні умови: "Будівля в Кам'янському побудована спеціально для Будинку дитини, враховуючи європейські стандарти. Запевняю, що там створені максимальні комфортні умови для проживання дітей і мам".

Проводжали діток не тільки ув'язнені, але все вихователі і педагоги, багато зі сльозами в очах.

Фото Сергія Смоленцева

Нагадаємо, у скандальній одеській колонії зіграли три весілля.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса