ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Із кризових родин у Подільському районі в медичні заклади вилучені троє дітей

Обидві родини тривалий час знаходяться на профілактичних обліках поліції, жінки неодноразово притягувались до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов'язків

Depo.
10 лютого 2019 15:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на правоохоронців.

В одній родині виховується восьмеро неповнолітніх дітей, серед яких хлопчик - інвалід дитинства. На момент перевірки в будинку було тепло, хоча санітарні умови так само незадовільні. Дитина-інвалід знаходилась в окремій кімнаті і мала явні ознаки захворювання, тож біло прийнято рішення доправити малюка для проведення медичного огляду в лікарню.

У будинку другої родини, яку відвідали поліцейські, не було ні тепла, ні їжі, діти сиділи самі в брудному одязі і хворі. Мати, за словами малят, поїхала в місто у справах. Двоє підлітків з цієї сім'ї були також направлені у медичну установу.

На даний час лікарі підтвердили у дітей наявність захворювань, вони госпіталізовані. Обидві жінки вкотре притягнуті до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, у селі на Одещині горе-матір на декілька днів залишила маленьких дітей у зачиненому будинку.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook