ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мінінфраструктури спростували інформацію про відмову залізничників підняти міст в Затоці

Інформація про відмову залізничників відкрити міст для порятунку пасажирів "Іволги" не відповідає дійсності, - Мінінфрастуктури
Depo.
20 жовтня 2015 13:13
ФОТО: depo.ua
У Мінінфраструктури спростували інформацію про відмову залізничників підняти міст в Затоці
У Мінінфраструктури спростували інформацію про відмову залізничників підняти міст в Затоці

Одеська залізниця заявляє: інформація про відмову залізничників відкрити міст для порятунку пасажирів "Іволги"не відповідає дійсності, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури України.

"У сюжеті випуску новин "ТСН-Тиждень" 18 жовтня про трагедію катера "Іволга" на Одещині сказано, що залізничники відповіли відмовою на запит моряків підняти прогонову споруду мосту на перегоні Кароліно-Бугаз – Бугаз. Інформація щодо відмови залізничників підняти міст в Затоці не є достовірною", - заявили в Мінінфраструктури. 

За даними міністерства, у день трагедії залізничники спочатку отримали заявку диспетчера Білгород-Дністровського порту про екстрений підйом моста 61 км перегону Кароліно-Бугаз – Бугаз, а вже через 7 хвилин диспетчер порту повідомив про відміну заявки на підняття прогонової споруди, хоча залізничники за лічені хвилини підготувалися до екстреного підйому мосту.

"Працівники Одеської залізниці були готові до екстреного підйому моста: було припинено рух автотранспорту через міст, попереджено чергових по станціях Кароліно-Бугаз, Бугаз про припинення руху поїздів на перегоні, де розташований міст 61 км. Машиністи підйомної машини моста виконали підготовчі роботи для позаграфікового підйому.

Проте, потім алізничники отримали інформацію від диспетчера Білгород-Дністровського порту про відміну заявки на підняття прогонової споруди", - пояснили у відомстві.

Претензій від працівників порту до Одеської залізниці немає.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.