"Інфоксводоканал" "пресує" одеських підприємців

Комунальники без попередження влаштовують перевірки за новими нормами та штрафують підприємців
 

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на депутатку Одеської міської ради Ганну Позднякову у "Фейсбук".

За її словами, у перші місяці 2019 року "Інфокс" підніс величезній кількості підприємців міста "подаруночок" у вигляді багатотисячних штрафів. Справа у тому, що 26 грудня виконком затвердив регуляторний акт щодо скидання стічних вод. Тобто це обов'язок барів і ресторанів встановлювати жироуловлювачі, щоб каналізація не забивалася.

"Каменем спотикання стала таблиця з нормами утримання різних речовин в стічних водах. Багато показників були знижені в кілька разів (від 2 до 5), деякі взагалі до нуля", - повідомила Позднякова.

Після новорічних свят без попередження комунальники пройшлися з перевірками до офісів та підприємств, наклавши великі штрафи.  

"Дійшло до комічного. Штрафи вліпили навіть офісним центрам і приватній школі, де немає ніякого промислового виробництва", - розказала депутатка.

За її словами, у Мінрегіону існує постанова, в якій зафіксовані нормативи за тими ж показниками,і вони набагато м'якше, ніж в прийнятому виконкомом акті.

"А що ще цікавіше, підставою для утвердження нашого документа стали дослідження, замовлені і оплачені… ким би ви думали? Інфоксводоканалом!", - пише на своїй сторінці у "Фейсбук" Позднякова.

Зараз в "Інфоксводоканалі" пообіцяли не виписувати штрафи, поки підприємці адаптують свої виробничі потужності під нові умови, але ставлять заглушки на каналізацію на підприємствах, тим самим припиняючи виробництво.

Зазначимо, що на останньому виконкомі було прийнято рішення, що міськрада замовить і оплатить з міського бюджету нові дослідження, щоб перевірити надане "Інфоксводоканалом" обгрунтування за новими показниками.

Нагадаємо, в Одесі комунальники відключають боржників за воду.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса