ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Іллічівський порт спростовує інформацію по співпраці з компанією "Бруклін-Київ"

Керівництво ІМТП вкрай здивоване позицією компанії, яка не проінформувало порт про співпрацю
Depo.
13 жовтня 2015 13:05
ФОТО: depo.ua
Іллічівський порт спростовує інформацію по співпраці з компанією "Бруклін-Київ"
Іллічівський порт спростовує інформацію по співпраці з компанією "Бруклін-Київ"

Адміністрація ДП "Іллічівський морський торговельний порт" хотіла б проінформувати громадськість, що на поточний момент, у підприємства немає ніяких офіційних домовленостей і підписаних документів про перспективу співпраці з компанією "Бруклін-Київ", пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Іллічівського морського торгового порту.

Керівництво ІМТП вкрай здивоване позицією компанії, оскільки компанія в черговий раз проводить самостійні дії, не погоджуючи їх безпосередньо з адміністрацією порту.

Розгляд пропозицій від компаній-претендентів з розвитку інфраструктурних проектів в Іллічівському порту, також, як і подальше узгодження, портом цих проектів, відбувається в рамках прийнятого стратегічного плану розвитку ІМПТ до 2018 року (наказ Мінінфраструктури №302 від 04.08. 2 015; затверджений на трудовий конференції порту 17.06.2015). 

Компанія такого рівня, при реалізації своїх стратегічних планів повинна бути більш відповідальна у своїх висловлюваннях, враховувати репутаційні ризики, ґрунтуватися на принципах коректності до інших можливих претендентів на реалізацію проектів в порту.

Нагадаємо, стивідорна компанія "Бруклін-Київ" в Іллічівському порту збудують зерновий термінал та реконструюють причали.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.