UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

І знову Таїровська ОТГ: Суд скасував реєстрацію Хасаєва селищним головою

Суд зобов'язав ТВК повторно розглянути документи, які Тимур Хасаєв подав до комісії

Одеський апеляційний адмінсуд скасувала постанову Таїровської селищної територіальної виборчої комісії про реєстрацію Тимура Хасаева Таїровським селищним головою, пише Depo.Одеса з посиланням на "Ізбірком".

Як випливає з постанови, то суд зобов'язав ТВК повторно розглянути документи, які Тимур Хасаєв подав до комісії.

До суду звернувся кандидат у селищні голови Олександр Якимович, колишній начальник Одеського обласного управління ДАІ, який був звільнений тодішнім міністром МВС Віталієм Захарченком ще в 2012 році після того, як в Інтернеті з'явилася колективна скарга інспекторів ДАІ на побори і безлад, що панує в системі.

"Якщо інформація про побори та інших посадових злочинах підтвердиться, можете не сумніватися - буде вирішуватися питання про порушення кримінальних справ проти горе-керівників", - пообіцяв тоді Захарченко, которий втік на Росію.

Центральна виборча комісія 9 лютого затвердила постанову, згідно з яким зобов'язала Таїровську селищну територіальну виборчу комісію зареєструвати Тимура Хасаева Таїровське селищним головою в термін до 12 лютого 2018 року.

Нагадаємо, що 12 лютого на своєму черговому засіданні Таїровська ОТГ нарешті зареєструвала Тимура Хасаева Таїровським селищним головою і оголосила обраними ще чотирьох депутатів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook