ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гурвіц вважає, що Труханов на допиті в СБУ говорив на блатній "фені"

На думку Гурвіца, Труханов, який спростовує наявність у нього російського громадянства, не може привести достатніх доказів брехливості цього звинувачення
Depo.
14 квітня 2016 16:43
ФОТО: depo.ua
Гурвіц вважає, що Труханов на допиті в СБУ говорив на блатній "фені"
Гурвіц вважає, що Труханов на допиті в СБУ говорив на блатній "фені"

Як заявив колишній мер Одеси, екс-народний депутат Едуард Гурвіц, чинного міського голову Одеси Геннадія Труханова необхідно притягнути до кримінальної відповідальності не тільки за наявність російського паспорта, але і за розкрадання коштів з бюджету міста, пише Depo.Одеса з посиланням на "ГОРДОН" .

На думку Гурвіца, Труханов, який спростовує наявність у нього російського громадянства, не може привести достатніх доказів брехливості цього звинувачення.

"Що значить спростував? Привів якісь докази помилковості обвинувачення. А що зробив Труханов? У них це називається "йти у відмову", що означає "немає, начальник, не знаю, начальник, не візьмеш мене на понт, мусор". Так, вочевидь, він говорив в обласному управлінні СБУ. І на цій мові Труханов вже багато років успішно спілкується з українською владою і вони добре його розуміють. Настільки добре, що в Одеській міськраді склалася двояка коаліція з колишніх представників Партії регіонів і Блоку Петра Порошенка, які в більшості теж колишні регіонали. І це демонстраційна модель того, що деякі хотіли б провернути у всеукраїнському масштабі. Мені здається, що це буде колосальна проблема для країни тому, що не можна зрадників і бандитів, які знищували Майдан, знищували український народ, знову пускати до влади. А в Одесі і інших містах їх повністю пустили", - зазначив Гурвіц.

Гурвіц вважає, що Служба безпеки України і Міністерство внутрішніх справ закривають очі на правопорушення Труханова.

Нагадаємо, що Гурвіц сказав про Труханова: "І ось ми маємо в Одесі другого Аксьонова".