ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гурвіц про Труханова: "І ось ми маємо в Одесі другого Аксьонова"

За словами екс-мера Одеси Едуарда Гурвіца, один з російських паспортів Труханов отримав в Буйнакську в 1992 році
Depo.
9 квітня 2016 12:56
ФОТО: depo.ua
Гурвіц про Труханова: "І ось ми маємо в Одесі другого Аксьонова"
Гурвіц про Труханова: "І ось ми маємо в Одесі другого Аксьонова"

Як передає Depo.Одеса, колишній мер Одеси, нардеп Едуард Гурвіц в ефірі програми "Шустер live" заявив, що чинний міський голова Одеси Геннадій Труханов має два російських паспорта і один паспорт громадянина Греції.

За його словами, один з російських паспортів Труханов отримав в Буйнакську в 1992 році.

"Капітан радянської армії Труханов демобілізувався і отримав паспорт. Нічого страшного в цьому не було, ще тільки зник Радянський союз, він його отримав. Але через 10 років він його продовжив приїхав. А потім він отримав паспорт в Сергієвому Посаді. Сергієв Посад, за нашими даними, є обителлю ФСБ. Там прописано і зареєстровано дуже багато людей, які працюють на ФСБ ", - підкреслив він.

За словами колишнього мера Одеси, через роки Труханов прилетів перереєструвати паспорт у зв'язку зі своїм 45-річчям.

"Є польотні листи, як він прилітав до Москви... Всі ці документи є у мене в сейфі, і вони були отримані два роки тому. Після цього вони були направлені в правоохоронні органи", - заявив він.

За словами екс-мера Одеси, під час виборів ряд депутатів звернулися в СБУ, МВС і Центрвиборчком з вимогою не допустити Труханова до виборчої кампанії на пост мера, в тому числі на підставі цих документів. Однак по всім запитам отримали відписки, що нібито сам кандидат ці факти заперечує.

"Це повторилося і зараз, що найсмішніше... Труханов в консульстві Росії в Одесі отримав довідку, що він не громадянин Росії. Хто-небудь би спробував прийти туди, в консульство держави-агресора, і отримати в той же день довідку, яку не видають взагалі-то, про те, що він не громадянин Росії. З тим же успіхом Берія міг дати Штирлицу довідку, що той не громадянин СРСР. За цією довідкою ще через день Приморський суд Одеси вирішив, що він не громадянин Росії ", - підкреслив Гурвіц.

При цьому Гурвіц додав, що у Труханова є ще і грецька паспорт на ім'я Узулополуса, емігранта з Грузії.

"Найбільше Росія хотіла б отримати Одесу. І ось ми маємо в Одесі другого Аксьонова", - зазначив Едуард Гурвіц.

Нагадаємо, що 3 квітня українські журналісти в рамках міжнародного журналістського розслідування опублікували матеріал "Капітан під "триколором" про міського голову Одеси Геннадія Трухановому.