ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Губернатор Одещини презентував безкоштовний онлайн-проект підготовки випускників до ЗНО

Проект розпочато в рамках реалізації Стратегічного плану дій керівника Одещини на 2017-2019, який отримав назву "Розумний регіон"

Depo.
5 квітня 2017 18:56
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА, 5 квітня в Одесі губернатор Одещини Максим Степанов презентував проект "Будь розумним". Головна мета проекту - допомогти випускникам Одеської області якісно підготуватися до ЗНО в онлайн-режимі.

Проект розпочато в рамках реалізації Стратегічного плану дій керівника Одещини на 2017-2019, який отримав назву "Розумний регіон".

"Такий проект - унікальний для України, у нього немає аналогів в інших регіонах. Це перший випадок, коли підготовка до ЗНО в режимі онлайн стає доступною та безкоштовною. І мені дуже приємно, що цей проект стартував саме на Одещині", - зауважив Степанов.

Ініціатива "Будь розумним/Be smart" - це безкоштовна цілодобова онлайн-платформа для кожного бажаючого підтягнути прогалини у навчанні, систематизувати знання та належним чином підготуватися до тестів ЗНО. В рамках її реалізації було створено дві платформи EDUGET та "Osvita-Online". Це стало можливим завдяки залученню до проекту приватних інвестицій особисто Максима Степанова та групи педагогів Одеської області. Доступ до платформи випускники шкіл Одеської області зможуть отримати за посиланням Odessa.prozno.com.

Онлайн-курс охоплює і систематизує всю шкільну програму, відео-лекції з різних предметів проілюстровані схемами, картами, зображеннями. В рамках ініціативи передбачене щоденне навчання за індивідуальним графіком, а також тренування на всіх типах тестів, які зустрічаються на ЗНО.

Нагадаємо, 23 березня голова Одеського регіону презентував свій "розумний план" розвитку області. Зокрема, у планах Степанова на 2017 рік будівництво стратегічно важливих доріг, у тому числі трас Одеса-Рені, Кодима-Балта, Спаське-Вилково, початок реконструкції злітної смуги Одеського аеропорту (завершення до кінця 2018 року), модернізація інформаційного порталу Одеської області, створення бренду Одеської області, поліпшення інвестиційного клімату та збільшення обсягів залучення інвестицій, запуск медичної реформи – створення до 10 госпітальних округів в Одеській області, створення 77 груп швидкого реагування поліції, впровадження в області єдиної системи відеоспостереження.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса