Громадські експерти назвали можливу причину пожежі в одеській "Вікторії"

До трагічних подій у дитячому таборі міг привести несправний водопровід

Експерт громадської групи Владислав Сердюк озвучив дві ймовірні версії щодо причин пожежі у "Вікторії". Як повідомляє Depo.Одеса, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Одна з причин, на його думку - проблеми з електричним приладом у кімнаті будинку, друга - затікання води в електричну мережу з системи водопостачання.

"І те, і друге могло спричинити коротке замикання проводки і займання оздоблювальних матеріалів в кімнаті", - вважає він.

Перша причина - вже називалася посадовцями - кип'ятильник", а друга - підтверджена свідками - протікання води та замикання.

З другого на перший поверх текла вода з пошкодженої магістралі санвузла. "Вода текла на перший поверх кілька днів, і на прохання дітей і вихователів щось зробити з цим, ніхто не реагував. Цілком можливо, що ця вода пошкодила проводку, що спричинило коротке замикання", - пояснив він.

На користь цієї версії свідчать слова дітей і батьків про те,що вода в корпусі "билася" струмом. Це означає, що вже був десь контакт води з дротами. Сердюк пише, що на користь версії з коротким замиканням є свідчення дітей про те, що безпосередньо перед пожежею, в корпусі блимало світло.

Нагадаємо, пожежа у дитячому таборі "Вікторія", під час якої загинули три дівчинки, сталася в ніч з 15 на 16 жовтня. У ДСНС назвали одну з ймовірних причин пожежі. Також про версії щодо виникнення трагедії розповіли правоохоронці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #пожежа