Громади Одеської області можуть створювати центри адмінпослуг за кошти міжнародної програми

Отримати допомогу у створенні або модернізації ЦНАПу можна, надіславши заявку на участь у міжнародній програмі "U-LEAD з Європою"

Про це йшлося під час третьої інформаційної сесії з експертами програми в Одеській обласній державній адміністрації, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на ОДА.

"Сьогодні в області функціонує мережа з 38 ЦНАПів. Проте цю цифру можна збільшувати шляхом використання міжнародної технічної допомоги для України. Заявки на участь у програмі можуть надсилати навіть ті, хто тільки-но прийняв рішення про створення центру", — підкреслила начальник відділу координації адміністративних послуг та інформатизації департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОДА Катерина Патрашку. Прийом заявок у третьому раунді триватиме до 31 січня 2019 року.

На сьогоднішній день у рамках цієї програми вже підписано декларації і технічні завдання для створення центрів надання адміністративних послуг Вилківською, Березівською, Татарбунарською міськими та Красносільською сільською радами. Зараз в обраних приміщеннях ведуться ремонтні роботи.

Нагадаємо, у травні 2018 року були відібрані вісім заявок для участі у проекті. Підтримка у створенні та модернізації ЦНАПів надається в об'єднаних територіальних громадах (або в громадах-потенційних центрах ОТГ).

Відзначимо, що "U-LEAD з Європою" — одна з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації. Програма фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами, зокрема Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією.

Нагадаємо, на Одещині може з'явитися ще одна ОТГ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса