ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Готельний комплекс "Одеса" повернувся у власність Одеського порту

Уряд України повернув готельний комплекс "Одеса" в державну власність
Depo.
21 вересня 2015 13:49
ФОТО: depo.ua
Готельний комплекс "Одеса" повернувся у власність Одеського порту
Готельний комплекс "Одеса" повернувся у власність Одеського порту

Уряд України визнало втратившим чинність розпорядження №897-р від 7 листопада 2012 про погодження укладення договору передачі в управління ТОВ "Прем'єр Готель Одеса", який належить державі в особі держпідприємства "Одеський морський торговельний порт" частки в 80% майна готельного комплексу "Одеса", пише Depo.Одеса з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Базове щоквартальне винагорода управителя склало 2% суми доходу від управління держчасткою, мотиваційний - на рівні 12% від суми квартального фінрезультату ГК.

Договір на управління полягав на 10 років. Відчуження належної ОМТП держчастки в ГК "Одеса" за умовами договору заборонено.

У свою чергу управління 20% -ю часткою в ГК "Одеса" закріплювалося за власником зазначеної частки - ТОВ "Готель Одеса".

Таким чином, уряд погодився з пропозицією Міністерства інфраструктури та ОМТП щодо укладення на зазначених умов договору з управління держчасткою в ГК "Одеса".

Зі свого боку в ТОВ "Прем'єр Інтернешнл" (Київ) як власника "Прем'єр Готель Одеса" та переможця оголошеного 4 листопада 2011 конкурсу на управління держчасткою в ГК "Одеса" повідомили, що планують відновити роботу ГК в найкоротші терміни.

Разом з тим в кінці липня 2015 начальник адміністрації ОМТП Михайло Соколов повідомив, що, так як 20% майна ГК "Одеса" належить приватній компанії, взаємовідносини між власниками залишаються неврегульованими і оперування готелем нездійсненно, і  ввести ГК в експлуатацію не вдається. 

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.