ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Готель Кауфмана визнано найкращим в Одесі

Оголошено рейтинг кращих готелів міста
Depo.
19 серпня 2015 13:41
ФОТО: depo.ua
Готель Кауфмана визнано найкращим в Одесі
Готель Кауфмана визнано найкращим в Одесі

Нещодавно оголосили рейтинг готелів Одеси, які є невід'ємною частиною туристичної Одеси та лідерами в сфері гостинності, пише Depo.Одеса з посиланням на онлайн-видання "Думская".

Перше та почесне місце у топі зайняв готель "Брістоль", що належить Кауфману і Грановському. Багатовікова історія будівлі, неперевершена архітектура виклакає захоплення. Прекрасний інтер'єр номерів ідеально передає атмосферу епохи бароко, в той же час він не позбавлений сучасності - все це разом з високою якістю наданих послуг заслужено займає першість у сфері гостинності неповторної Одеси.

Експерти, які складали рейтинг, опиралися на те, наскільки вдалим є місце розташування, рівень комфорту і якість сервісу, а також на кваліфікацію персоналу, відгуки та оцінки відвідувачів з різних країн світу на туристичних сайтах tripadvisor.ru і booking.com, не забуваючи про власні враження від відвідин готелів.

Брістоль Кауфмана та Грановського гідно пройшов експертну перевірку. Черговий раз підкорив своїм шармом і якістю наданих послуг.

Варто відзначити, що популярність готелю вже давно зробила крок за рамки Одеського регіону. Нагадаємо, готель "Брістоль" включено у ТОП-10 кращих бізнес-готелів України.

Більше цікавих та актуальних новин можна прочитати на Depo.Одеса