Господарський суд заборонив користуватися підземним торговим центром на Грецькій площі

Господарський суд заборонив ТОВ "Басарі" та ДП "Компроміс" користуватися підземним торговиим центром за адресою Грецька площа, 1-а

Як повідомляє Depo.Одеса, про це йдеться в ухвалі Господарського суду Одеської області.

Цей центр будувався ще сім років тому як паркінг, але з'явився торговий центр загальною площею 2 739,5 кв м. Під час будівництва виник скандал, оскільки у 2012 році стався обвал ґрунтів котловану паркінгу. Ледве не постраждали сусідні будівлі.

На даний час у центрі розміщені магазини, дитячі магазини та навіть дитячий розважальний майданчик.

Одеська міськрада, яка виступила позивачем у справі, вважає, що під цей паркінг земельна ділянка була самовільно зайнята, а також в мерії посилаються на те, що в Управлінні державно-архітектурного будівельного контролю не має реєстрації дозволів.

Суд 18 січня постановив ухвалу, якою заборонив ТОВ "Басарі", ДП "Компроміс" та будь-яким іншим особам користування вбудованими приміщеннями громадського призначення для торговлі на Грецькій площі, 1-а.

На даний час до суду надійшла апеляційна скарга на ухвалу від 18 січня про вжиття заходів забезпечення позову та матеріали справи направлені до Південно-західного апеляційного господарського суду для розгляду.

Фото: knin.com.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #суд