Головну 20-метрову ялинку Одеси обіцяють прикратисти унікальною підсвіткою (ФОТО)

На Думській площі почали встановлювати головну ялинку міста та Казкове містечко

Монтаж новорічної ялинки та сяючих фігур почали сьогодні, 17 грудня, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу мерії.

"Висота головної міської ялинки з верхівкою складе більш ніж 20 метрів, ширина - 9 метрів. Зберуть зелену красуню з металевого каркаса і штучної хвої з італійської сировини. Прикраса ялинки складається з гірлянд і дюролайт (прозорого шнура з розташованими всередині світлодіодами), загальна протяжність яких становить близько чотирьох кілометрів. 100 тисяч світлодіодів засвітяться трьома основними кольорами: зеленим, синім і золотистим (тепло-білим)", - повідомили у муніципалитеті.

Крім того, цьогоріч ялинку обіцяють оформити новою унікальною прикрасою: навколо дерева по спіралі закрутить "метелиця" з 10 тисяч світлодіодів, а нею "котитимуться" величезні подарунки та ялинкові кулі у великий червоний мішок. Верхівку ялинки традиційно увінчає різдвяна зірка.

Цього року уперше святково збираються прикратисти Потьомкінські сходи.

Казкове містечко і ялинка цьогоріч трохи змінять місце розташування, але в межах Думській площі. Крім того, до тих фігур, що раніше стояли у Казковому містечку, додадуть нові - цього року співробітники підприємства "Одесміськсвітло" створили 2,5-метрових трьох поросят - символ прийдешнього 2019 року. Казкові свинки зварені з металевого каркасу і оформлені яскраво-рожевою світлодіодною стрічкою.

Також найближчими днями комунальні служби Одеси завершать роботи з прикрашання міських вулиць різнокольоровими гірляндами і світлодіодним новорічним підсвічуванням. До 19 грудня новорічні ялинки будуть встановлені в кожному районі Одеси.

Відкриття головної ялинки міста відбудеться 19 грудня о 16:00 на Думській площі.

Depo.Одеса писав, як цьогоріч у місті святкуватимуть новорічні та різвяні свята.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #Новий рік