ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова ОДА Михеїл Саакашвілі представив деяких переможців конкурсу на посаду голови райадміністрацій

Михеїл Саакашвілі представив нових глав РДА
Depo.
24 липня 2015 13:30
ФОТО: depo.ua
Голова ОДА Михеїл Саакашвілі представив деяких переможців конкурсу на посаду голови райадміністрацій
Голова ОДА Михеїл Саакашвілі представив деяких переможців конкурсу на посаду голови райадміністрацій

"Чиновники, які вже набридли народу, мають піти, - упевнений губернатор, і їх повинні замінити абсолютно нові люди". За його словами, це нові, талановиті та успішні люди, які готові побороти корупцію і розвивати райони, пише Одеса.depo.ua з посиланням на сайт міста Одеси.

"Пеленюк Роман Васильович - представив Саакашвілі першого. - Він закінчив престижний університет у Франції, там працював, коли оголосили конкурс, він кинув своє успішне справу і приїхав до нас. Він сказав на співбесіді: "Дайте мені найскладнішу ділянку, туди я піду". Ось такі, дуже успішні люди все кидають, щоб допомогти".

"Жумаділов Арсен Куатовіч. Інтелектуал, останній рік працював у президентській адміністрації, родом з Криму, він кримський татарин. Закінчував лондонську школу економіки, ідеаліст. Теж мав престижну роботу в Києві, але сказав - не сидіти в кабінетах, а бути там, де найважче".

"Олексій Смоляв, закінчив інститут регіонального управління, є капітаном далекого плавання. По результату тестів і на співбесідах - один з кращий. Світла, нова і хороша людина", - продовжив Саакашвілі.

"Валентина Стойкова. Моя помилка з самого початку полягала в тому, що ми обмежили вік конкурсантів. Але потім відбувся антикорупційний стіл, і Валентина була радикальніше всіх там. Коли я запитав - чому вона не бере участь, вона заявила, що її зупинило вікове обмеження. Я їй відповів: у мене програма - всіх прогнати і призначити нових людей, і запросив брати участь у конкурсі. Вона буде очолювати Ізмаїльську райадміністрацію".

"Моя мета - не привезти грузин або громадян інших країн, ми набираємо сотні і тисячі нових людей з новим мисленням і цілями", - підсумував Саакашвілі.

Більше новин Одещини читайте на Одеса.depo.ua.