ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний фіскал Насіров тролить Саакашвілі у "Фейсбуці"

Глава ДФС Роман Насіров відреагував на заяву глави Одеської ОДА щодо відміни постанови Кабміну про розмитнення, запропонувавши провести "засідання в Фейсбуці"
Depo.
1 жовтня 2015 09:57
ФОТО: depo.ua
Головний фіскал Насіров тролить Саакашвілі у "Фейсбуці"
Головний фіскал Насіров тролить Саакашвілі у "Фейсбуці"

Доволі саркастичне звернення до губернатора Одещини Глава ДФС розмістив на своїй особистій сторінці в "Фейсбуці", передає Depo.Одеса.

"Прочитав Ваш статус-обурення щодо "справедливих цін розмитнення", і в цьому зв'язку у мене питання: яку мету переслідуєте?

Ви же сам хотіли щоб були рівні ціни на всій території України..

Якщо Ви дійсно хочете допомогти бізнесу та побороти корупцію на митниці, то мали б знати, - за "справедливими цінами" великі партії костюмів "Бріоні" розмитнюються за ціною 5 дол/кг. А продаються по 3 тисячі доларів. А алюмінієві радіатори розмитнюються дешевше вартості алюмінію на біржі. Можемо навіть у ФБ провести відкрите засідання Кабміну та знайти оптимальне рішення з цього питання. Якщо ж ми піддаємося Вашим емоціям, то так і не знайдемо коштів на будівництво автобану до Одеси." - написав Насіров.

Також глава фіскальної служби "підколов" Міхеіла Саакашвілі, запитавши про нові ймовірні призначення людей з команди Саакашвілі на керівні посади.

"Чи Ви тролите це рішення Кабміну, аби призначити чергового грузина, або Зам губернатора цього разу - на Одеську митницю? Тоді пишіть в приват)))
Готов підтримати професійну фахову кандидатуру з вашого боку",- зазначив Глава ДФС Роман Насіров.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.