ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Генадій Труханов опубліковав ряд новацій

Розпорядження стосуються комунального ПЕК
Depo.
17 вересня 2015 12:22
ФОТО: depo.ua
Генадій Труханов опубліковав ряд новацій
Генадій Труханов опубліковав ряд новацій

Мер Одеси Геннадій Труханов оприлюднив низку кадрових розпоряджень, що стосуються комунального ПЕК, пише Depo.Одеса, зсилаючись на "Рупор Одеси".

З 14 вересня Сергій Овсов був звільнений з посади в.о. директора КП "Теплопостачання міста Одеси»" - у зв'язку із закінченням строку трудового договору (Овсов керував КП з лютого поточного року, раніше був відомий як заступник директора КП "Парки Одеси", балотувався самовисуванцем у нардепи по 133 - му округу в 2014 році , набравши 0,63 % голосів).

З 15 вересня на посаду директора цього КП вступив Денис Анатолійович Рудой (мерське розпорядження від 14.09.2015 р № 1189 К), який у свою чергу звільнив крісло в.о. директора КП "Одеська паливно-енергетична компанія".У лютому 2010 року Денис Рудой, будучи тоді начальником відділу інженерних мереж та захисту території управління енергозабезпечення Головного управління розвитку інфрастуктури і енергозабезпечення ОДА, у своєму публічному звіті зробив висновок , гідний згадки: "Найчастіше за тепло не платять не ті, у кого проблеми з фінансами, а ті, хто має по кілька квартир у місті".

Подання на звільнення і призначення подав директор департаменту міського господарства Олександр Козловський.

Більше новин з міського життя можна знайти на Depo.Одеса.