Ганул розповів подробиці нападу на нього

Лідер "Вуличного фронту" вже звернувся із заявою до поліції та до лікарні, щоб зняти побої

За словами одеського активіста, лідера "Вуличного фронту" Дем'яна Ганула, сьгодні, 1 січня, приблизно о 4 ранку на нього напали двоє патрульних. Як повідомляє Depo.Одеса, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Подія трапилася у дворі будинку по вулиці Успенській.

"Дівчина, на щастя, не постраждала. Мені в цьому сенсі пощастило трохи менше . Маю певну кількість синців, подряпин і підозру на струс мозку, втрачав свідомість на якийсь час від ударів", - розповів про свої ушкодження Ганул.

Також він пояснив як все сталося. "В під'їзді будинку, де я зустрічав Новий рік, з незрозумілих причин знаходилося двоє представників патрульної поліції (будинок має ворота, що зачиняються на замок). Коли я з дівчиною проходив повз поліцейських, один з них затримав мене і попросив пред'явити документи. Я пред'явив документ і, оскліьки жодних інших вимог до мене не висувалося, продовжив іти додому, але поліцейські в грубій формі не відпустили мене. Причину такої перевірки, а також своєї нечемної поведінки працівники поліції відмовилися пояснювати, а натомість удвох почали штовхати мене, кинули на підлогу і стали бити кийками, в основному по голові", - пише Ганул. На його думку, поліцейсткі напали щоб залякати його та придушити його громадську діяльність.

Нагадаємо, в поліції проводять службову перевірку через напад на Ганула.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса