ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Французу, якого захищав Саакашвілі, дозволили продавати вино в Україні

Французський винороб, якого податківці намагалися посадити в тюрму за те, що він продав пляшку свого вина, отримав право легально його продавати
Depo.
12 квітня 2016 17:13
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса, про це написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі.

"Сьогодні у Крістофа Лакарена, якого кілька місяців тому одеські податківці намагалися посадити в тюрму за те, що він продав односельчанам пляшку свого чудового вина, свято. Крістоф став одним з менш ніж 100 щасливчиків-виноробів Одеської області, у яких є право легально продавати своє вино, у той час, як ще сотні тисяч його колег змушені залишатися у тіні!
Хто знає, чи зміг би він отримати ліцензію у наших корумпованих чиновників у десятках інстанцій, якби не його сміливість і готовність публічно боротися за свої права", - повідомив Саакашвілі.

Сьогодні у Крістофа Лакарена, якого кілька місяців тому одеські податківці намагалися посадити в тюрму за те, що він продав односельчанам пляшку свого чудового вина, свято. Крістоф став одним з менш ніж 100 щасливчиків-виноробів Одеської області, у яких є право легально продавати своє вино, у той час, як ще сотні тисяч його колег змушені залишатися у тіні!Хто знає, чи зміг би він отримати ліцензію у наших корумпованих чиновників у десятках інстанцій, якби не його сміливість і готовність публічно боротися за свої права.—Сегодня у Кристофа Лакарена, которого несколько месяцев назад одесские налоговики пытались посадить в тюрьму за то, что он продал односельчанам бутылку своего превосходного вина, праздник. Кристоф стал одним из менее чем 100 счастливчиков-виноделов Одесской области, у которых есть право легально продавать свое вино, в то время, как еще сотни тысяч его коллег вынуждены оставаться в тени! Кто знает, смог бы он получить лицензию у наших коррумпированных чиновников в десятке инстанций, если бы не его смелость и готовность публично бороться за свои права.

Опубліковано Mikheil Saakashvili 12 квітня 2016 р.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі зібрав керівних правоохоронців Одещини вдома у французського винороба.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса