ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фонд держмайна оцінив Одеський припортовий завод

Стартова ціна склала більше 13 мільярдів гривень
Depo.
18 травня 2016 13:06
ФОТО: depo.ua
Фонд держмайна оцінив Одеський припортовий завод
Фонд держмайна оцінив Одеський припортовий завод

Стартова ціна за 99,567% акцій Одеського припортового заводу складатиме 13,175 млрд грн. Про це заявив голова Фонду державного майна Ігор Білоус під час представлення відповідного проекту урядової постанови, пише Depo.Одеса з посиланням на "Тиждень".

За його словами, названа сума є еквівалентом $521 млн за нинішнім курсом.

"Завершено всі роботи з підготовки заводу до приватизації... За підсумками незалежної оцінки державного пакета акцій ПАТ "ОПЗ" конкурсна комісія з приватизації визначила стартову ціну в 13,175 млрд грн. Ми говоримо про пакет 795,084 млн акцій, що складає 99,6% акцій підприємства", – сказав він.

Також запропоновані фондом умови приватизації передбачають, що конкурс може відбутися тільки при наявності не менше двох учасників (один з яких – нерезидент), а також до торгів не допустять компанії з РФ.

За словами Білоуса, покупцеві заводу доведеться вирішувати питання боргу ОПЗ перед Ostchem розміром $193 млн (без урахування пені).

Як повідомлялося, у грудні в Фонді держмайна заявили про 20 потенційних інвесторів Одеського припортового заводу.

Нагадаємо, раніше голова Фонду державного майна Ігор Білоус заявив, що очікує отримати за 99,7% акцій Одеського припортового заводу близько $500 млн, тоді як директор підприємства оцінював його в $600-620 млн.

Нагадаємо, що Кабмін затвердить умови приватизації Одеського припортового.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса