ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Флагман "Сагайдачний" повернувся в рідну одеську гавань після навчань

Флагман ВМС України - фрегат "Гетьман Сагайдачний" - завершив участь у міжнародних навчаннях біля берегів Румунії та повернувся до Одеси
Depo.
25 липня 2015 12:16
ФОТО: depo.ua
Флагман "Сагайдачний" повернувся в рідну одеську гавань після навчань
Флагман "Сагайдачний" повернувся в рідну одеську гавань після навчань

Флагман Військово-Морських Сил України - фрегат "Гетьман Сагайдачний" -завершіл участь у міжнародних навчаннях біля берегів Румунії та повернувся до Одеси, пише Одеса.depo.ua з посиланням на прес-центр командування українських ВМС.

Міжнародні маневри "Морський щит" проходили у західній частині Чорного моря в період з 17 по 24 липня. Їх метою було відпрацювання взаємодії при виконанні завдань у складі багатонаціональних тактичних з'єднань кораблів у відповідності зі стандартами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності підрозділів та їх оперативних можливостей.

Вперше після того, як ВМС ЗС України передислоковані з тимчасово окупованого Криму до Одеси, український корабель був задіяний у багатонаціональних навчаннях такого рівня.

За час походу "Гетьман Сагайдачний" подолав 1,5 тис. Морських миль, отримав практичний досвід роботи з підводним човном, відпрацювавши, зокрема, навчальну атаку субмарини.

На борту фрегата знаходився вертоліт Ка-27ПЧ. У ході маневрів його екіпаж здійснив 20 польотів, брав участь у пошуку підводного човна. У румунському порту Констанца "Сагайдачний" був відкритий для вільного відвідування. Протягом 8 годин на його борту встигло побувати близько 1200 чоловік.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.