"Фірмові" олію, каву та пральний порошок виготовляли в одному з районів Одеси (ФОТО, ВІДЕО)

У складських приміщеннях у Малиновському районі виготовляли продукти харчування та предмети побутової хімії

Ділки розливали оливкову олію, фасували каву в зернах та пральний порошок, які реалізовували із незаконним використанням відомих торговельних марок. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу прокуратури Одеської області.

Також у цьому ж приміщенні розливали моторне мастило для автотранспортних засобів.

До цеху доставляли олію в напівпричепі-цистерні та перекачувалася у 10-тонні пластикові бочки. Згодом продукцію розливали у різноманітну тару з використанням зазначених вище товарних знаків для реалізації на ринках Одеси, Одещини та інших областей.

Висновки експертних досліджень засвідчили, що оливкова олія не відповідає встановленим стандартам, нормам та технічним умовам і може становити небезпеку для здоров'я людини.

Під час санкціонованих обшуків співробітники місцевої прокуратури та УЗЕ органів поліції за місцем незаконної діяльності вилучили устаткування для виготовлення, розливу та маркування фальсифікованої продукції, понад 40 тонн олії у бочках і 5 тонн розфасованої та готової до реалізації продукції, 65 мішків та 1200 пачок кави, понад 800 упаковок прального порошку.

У прес-службі Управління захисту економіки в Одеській області розповіли, що ділки для розливу олії використовували тару з торгівельними марками "Rodis extra virgin olive oil", "Antico Frantcic olive oil", "Latrovalis extra virgin olive oil cold extraction", "L'olio De Cecco Classiko", "Olimp extra virgin" та інші. Каву фасували в упарковку відомих "Lavazza ORO", "Lavazza aroma", ""Lavazza Rossa", а пральні порошки - у"Ideale", "Deox".

Нагадаємо, раніше в Одеській області прикрили підпільний цех, в якому виготовляли фальсифіковані спиртні напої.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #Кава