ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фермерів Одещини заманюють у кооперативи державним фінансуванням

Кооперативи повинні вклюти в себе не менше ніж 20 осіб, і щоб у власності кожного було не більше 100 гектарів землі

Depo.
13 березня 2018 13:54
ФОТО: depo.ua

Фермерам Одещини пропонують отримати фінансову підтримку для створення кооперативів. Як передає Depo.Одеса, про це під час селекторної наради повідомив начальник управління аграрної політики Одеської облдержадміністрації Іван Петров.

У державному бюджеті закладено кошти на компенсацію 70% вартості придбаного обладнання або до трьох мільйонів гривень на один сільськогосподарський кооператив.

Загалом на реалізацію відповідної програми в державному бюджеті передбачено один мільярд гривень.

"Сільськогосподарські кооперативи — пріоритетна форма реорганізації сільського господарювання в молочарському та плодово-ягідному напрямках. Ефективність використання коштів залежить від спільної роботи обласної, районних держадміністрації та фермерів у процесі створення кооперативу та його розвитку. Адже питання надання коштів розглядатиметься регіональною комісією. Безпосередньо фінансова підтримка буде надаватися для придбання обладнання зі зберігання та переробки сільськогосподарської продукції", – зазначив чиновник.

Згідно з держпрограмою, до складу кооперативів мають входити не менш ніж 20 осіб. Серед них повинно бути щонайменше одне фермерське господарство, а інші — фізичні особи, у власності та користуванні кожної з яких перебуває не більше 100 гектарів землі сільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, що голова Одеської ОДА просить Кабмін та парламент внести зміни у Податковий кодекс, які стосуються рівня ставки земельного податку для сільськосподарських угідь.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook